Společnost ZAS Koloveč v západních Čechách vsadila na rozmetadlo Gustrower

Neděle 09.03.2008

Krátcepřed koncem loňského roku jsme dodali do západních Čech první rozmetadlo Gustrower. Prvním zákazníkem v této oblasti se stala společnost ZAS Koloveč u Domažlic. Universální rozmetadlo minerálních hnojiv D-076 je vybaveno základním násypkou 6 m3 s rozšířením na 8,5 m3.Rozchod kol je u tohoto rozmetadla 2,25 m ,rozmetadlo je vybaveno traktorovými pneu s šířkou 525 mm a nízkým tlakem na půdu. V první fázi budou v Kolovči vápnit asi 600 t vápna, v další fázi budou rozmetadlo používat k přihnojování a k základnímu hnojení. První reference z nasazení rozmetadla Gustrower jsou pozitivní. Fotografie z nasazení rozmetadla přineseme v nejbližší době.