Společnost Zámoraví Břest a.s. u Přerova používá s úspěchem naší dopravní techniku

Neděle 08.03.2009

Jedním z předních zemědělských podniků v oblasti Přerova ,který vsadil před několika lety na dopravní techniku Annaburger a později i Krampe, je společnost Zámoraví Břest a.s. Doprava v podniku s živočišnou výrobou, dělá více jak 50% nákladů v rostlinné výrobě. V Břesti vsadili před lety na značku Annaburger, nejdříve návěs HTS 2%.14 a později na výměnný systém HTS 2%.79 v John Deere barvě. Naším servisním partnerem na Moravě je firma Agrotrans Otice s.r.o. se kterou v této oblasti velice dobře spolupracujeme. Po odzkoušení návěsu Krampe Big Body 600 padla před dvěma lety volba přávě na tento model, který má řadu předností, jako například nízkou vlastní hmotnost, velkou nosnost v technickém průkaze, nízký tahový odpor, takže vůz může tahat i menší traktor John Deere. Před časem jsme dva vozy zachytili při sklizni silážní kukuřice při sklápění na jámě.