Společnost Taurus Protivanov pracuje s novou kombinací Annaburger HTS 22.03/04

Čtvrtek 12.02.2009

Universální kombinace strojů jsou v současné době stále oblíbenější , protože šetří finanční prostředky. Jednou z variant tzv. kombinovaného vozu v programu Annaburger je verze rozmetadla a senážního vozu, která se dá na jednom podvozku zaměnit v průběhu 2 hodin. Zcela novou Profi verzi tohoto vozu jsme v úterý předali firmě Taurus Protivanov. Jedná se o vůz HTS 22.03/04 na hydropneumatickém odpružení , s hydraulicky odpruženou ojí, pneumatikách Michelin s ráfkem 26,5\" ,elektrohydraulickým ovládáním, barvou Fendt, kterou je možno použít jako rozmetadlo nebo velkoobjemový senážní vůz, jak je vidět na fotografiích. Firma taurus Protivanov má od naší firmy již jeden výměnný systém nástaveb Multi land Plus HTS 22.79 s korbou a rozmetadlem. Tento vůz je doplnění sklizňové linky na senáže a zároveň aplikační stroj na rozmetání hnoje. Linka dvou rozmetadel rozmete v krátkém čase hnůj od 800 ks dojnic, což má vliv na rychlé využití živin. V Protivanově mají velice dobré zkušenosti s aplikací hnoje na jaře. Objem senážní nástavby je téměř 40 m3, do rozmetadla se dá naložit přes 20 t hnoje. Tato kombinace společně s výměnným systémem je u našich zákazníků stále oblíbenější.