Společnost Taurus Protivanov a.s. vsadila na dopravní techniku Annaburger

Sobota 30.05.2009

Spoečnost Taurus Protivanov a.s. hospodaří na náhorní plošině mezi Boskovicemi a Prostějovem v nadmořské výšce 500-600 m nad mořem. Je to jeden z našich nejlepších a nejsolidnějších zákazníků s velice kvalifikovaným týmem manažéru v čele s panem ing.Hanákem. Před několika lety zakoupila společnost Taurus nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s hydropneumatickým odpružením náprav a se dvěma nástavbami ,korbou a universálním rozmetadlem. Protože společnost Taurus Protivanov chová více jak 800 ks skotu, je potřeba rozmetat velké množství hnoje. Doposud hlavní část aplikace prováděl podvozek HTS 22.79 ve dvousměnném provozu. V loňském roce padlo rozhodnutí o nákupu dalšího stroje na rozmetání hnoje. Tentokrát padla volba na univerzální kombinaci rozmetadlo /senážní vůz, která je specialitou firmy Annaburger. Nový model HTS 22.03/04 je vybaven hydropneumatickým odpružením náprav, hydraulickým odpružením oje, velkými pneu 600/55-26,5\\\" Michelin. Senážní nástavba pojme minimálně 38 m3 senáže, přestavba na rozmetadlo trvá zručné obsluze 2 hodiny. Nakonec něco k fotografiím, které pořídil náš kolega fotograf portálu Farmweb pan Petr Širůček, kterému za jejich poskytnutí moc děkujeme. Fotky jsou opravdu povedené, jen tak dál.