Společnost Svornost Těmice a.s. se rozhodla pro předváděcí cisternu Vakutec

Neděle 05.04.2009

Ve čtvrtek 2.4.2009 jsme dokompletovali naší předváděcí cisternu Vakutec -12,5 m3 o nový hadicový aplikátor o záběru 12 m a cisterna odpoledne putovala nákladním automobilem k novému zákazníkovi, společnosti Svornost Těmice a.s. na Hodonínsku. Cisterna Vakutec je velice lehká a nízká, díky tomu je vhodná jak pro hnojení obilovin, tak i pro hnojení kukuřice. K tomu slouží náhradní sada pneumatik o šíři 480 mm a rozchod kol na 2250 mm. Cisternu budeme v pondělí uvádět do provozu u zákazníka. Chcete-li koupit lehkou polní speciální cisternu do kukuřice a obilí ,navíc s nízkým těžištěm, pak je Vakutec ta pravá volba.