Společnost Rostěnice a.s. se rozhodla pro třetí výměnný systém Annaburger s překládací nástavbou

Neděle 29.03.2009

Překládací vozy dokáží zvýšit výkon mlátičky až o 25%. O tom ví své také v Rostěnicích u společnosti Rostěnice a.s. Tento špičkový zemědělský podnik o výměře 8800 ha zakoupil v březnu další ,již třetí výměnný systém Annaburger s překládací nástavbou Annaburger V Rostěnicích běžně pracují s tímto vozem o objemu 25 m3 čtyři sklízecí mlátičky, vybavené vysílačkou. Díky překládání za jízdy do překládacího vozu se šetří půda ale zvyšuj se také výkon plátičky, sklizeň je rychlejší a hospodárnější. Vedle překládací nástavby jsou podvozky Annaburger používány také s cisternovou nástavbou a rozmetadlem, respektivě nově i s korbou. Jeden z podvozků bude v letošním roce vybaven pneu pro aplikaci v porostu kukuřice.