Společnost Netis Návsí a.s. ze severní Moravy používá již řadu let výměnné systémy Annaburger

Středa 10.08.2011

Špičkový chovatel skotu sází na techniku Annaburger

První výměnný systém HTS 20.79 s korbou a cisternou jsme prodali fo podniku v Netis někdy v roce 1999. Tato technika slouží dodnes bez viditelných problémů a s minimálními provozními náklady. Od té doby koupila společnost Netis další dva výměnné systémi, mezi nimi i nejnovější hydropneumaticky odpružený výměnný systém HTS 22.79.

Na snímcích fotografa Ondry Adamčíka jsou zachyceny jednotlivé výměnné systémy s korbou v průběhu letošního roku. Děkujem Ondorvi Adamčíkovi za poskytnutí fotografií.