Společnost Netis Návsí a.s. vsadila na dopravní techniku Annaburger

Neděle 21.06.2009

Společnost Netis Návsí a.s. ze severní Moravy patří u nás k nejlepším chovatelům mléčného skotu. V Návsí a v Jablunkově najdete jeden z nejprogresivnějších podniků pro chov mléčného skotu a s největší dojivostí v ČR. Již několik let používá tento podnik pro logistiku výměnné systémy Annaburger. Ve flotile má tři podvozky HTS 20.A79 s kloubovými výkyvnými nápravami a také jeden nejmodernější výměnný systém HTS 22.79 s hydropneumatickým odpružením náprav. Na fotografiích fotografa Ondry Adamčíka jsou zachyceny systémy Annaburger v Netisu při různých operacích a sklizních. Díky vysoké universalitě šetří zemědělský podnik s Annaburger technikou mnoho peněz jednak na pořízení techniky, tak i při provozu techniky. V Netisu Návsí jsou s technikou Annaburger nadmíru spokojeni.