Společnost Montamilk Kamenné Zboží rozmetá s úspěchem kompost z drubežího trusu

Neděle 19.04.2009

Na polích se stále něco děje. Fotoaparát fotografa pana Michala Petráčka zachytil rozmetadla - výměnné systémy na polích společnosti Montamilk Kamenné Zboží, která již několik let používá dva výměnné systémy Annaburger. Jeden starší ,série A, a novější systém HTS 22.79 ,řady B s hydropneumatickým odpružením náprav, velkými pneu a velkou rozmetací nástavbou. Naše rozmetadla jsou schopna dávkovat drůbeží trus a komposty na záběr 18 m s variačním koeficientem 15%, přičemž se díky těmto hodnotám řadí na špičku v Evropě. Společnost Montamilk používá podvozky Annaburger ještě s korbou na odvoz senáží a obilí.