Společnost DVPM Slavíkov využívá výměnné systémy Annaburger na 100%

Neděle 31.10.2010

Společnost DVPM Slavíkov používá v agregaci s výměnnými systémy Annaburger tři traktory Fendt Vario - 920,924 a 927. Na snímcích, které zachytil náš kolega Martin Stecovič je zachycena linka při letošní sklizni LKS .  Odvoz o d řezačky Claas 850 s adaptérem o záběru 4,5 m zajišťovali tři výměnné systémy HTS 22.79 s korbou a nástavkami o objemu 37 m3, dva nákladní automobili Liaz 706 .

Vzdálenost z pole na farmu byla 8-12 km, linka zvládala denně sklidit 30-35 ha kukuřice na LKS. Ve Slavíkově jsou s naší dopravní technikou velice spokojeni. V současné době uvádějí do provozu novou bioplynovou stanici  850 kW.