Společnost Astur Straškov a.s. bude ode dneška pracovat s novým výměnným systémem Annaburger HTS 22.79

Pondělí 04.10.2010

Krátce po 15.00 hod se u nás zastavil kamion firmy Annaburger s čerstvou zásilkou výměnného systému Annaburger HTS 22.79 ve verzi Multi Land Plus , který je určen pro našeho dobrého zákazníka, společnost Astur Straškov a.s.. Verze s hydropneumatickým odpružením náprav patří k nejoblíbenějším verzím výměnného systému Annaburger u nás. Není nejlevnější ,ale výměna nástaveb do 30 minut a komfort jízdy hovoří za vše. Velice nás těší, že se společnost Astur Straškov rozhodla pro náš výměnný systém a přejeme jim hodně spokojených hodin s novým strojem.