Společnost Agros Kojice se rozhodla pro výměnný systém Annaburger

Neděle 25.03.2012

Sázka na univerzalitu...........

Společnost Agros Kojice se rozhodla pro výměnný systém nástaveb Annaburger po dobrých zkušenostech s návěsem HTS 22.14, který používají v Kojicích již několik let. Na rozdíl od návěsu, který je vybaven kloubovými výkyvnými nápravami, je nový výměnný systém vybaven hydropneumaticky odpruženými nápravami, což je u naší techniky dnes téměř standardní věc.

Podvozek HTS 22.79 zvládne výměnu dvou nástaveb v čase do 30 minut. I to je jeden z důvodů jeho vysoké univerzality a ekonomické výhodnosti oproti nákupu například tří jednoúčelových strojů.

Společnost Agros Kojice se rozhodla k podvozku zakoupit dvoustranně sklápěnou korbu, rozmetací nástavbu a cisternovou nástavbu o objemu 18 m3.