Společnost Agro Měřín a.s. zahájí sezonu s 6 novými výměnnými systémy Annaburger Multi Land Plus

Neděle 24.04.2011

Celkem bude v letošním roce v Agro Měřín a.s. pracovat 10 kusů třínápravových výměnných systému Annaburger

Na jaře letošního roku jsme uvedli do provozu již 6 výměnných systémů Annaburger na třínápravovém podvozku, které závěrem roku zakoupila společnost Agro Měřín a.s. a její dceřinné společnosti.  Zaškolení proběhlo na středisku v Měříně, odkud se stroje přemístí na středisko do Žďáru nad Sázavou.

Šest výměnných systému bylo vybaveno korbou , dvěmi cisternovými nástavbami o objemu 24 m3 a jedním rozmetadlem hnoje.

Dá se očekávat ,že podvozky budou následně vybaveny dalšími nástavbami podle potřeby podniku.

Celkově bude v Agro Měřín pracovat v letošním roce 10 kusů  třínápravových výměnných systémů Annaburger, což je největší počet v jednom podniku v ČR. Díky tomu patří společnost AGro Měřín a.s. k největším zákazníkům firmy Annaburger v ČR.