Společnost Agro Měřín a.s. pracuje nyní již s novou cisternovou nástavbou

Čtvrtek 14.08.2008

Po dlouhé době čekání jsme tento týden dodali do Měřína první cisternovou nástavbu o objemu 21 m3, která je určena na čtvrtý výměnný systém Annaburger HTS 29.79. Snímky jsou ze zaškolení s vodou, které proběhlo v úterý. Společnost Agro Měřín a.s. je jedním z největších zemědělských podniků v ČR, proto nás těší, že se rozhodla v oblasti aplikace organických hnojiv a dopravy pro značku Annaburger. Cisternová nástavba o objemu 21 m3 je vybavena tříbodovým závěsem a hadicovým aplikátorem Annaburger o záběru 9 m. V oblasti skutečných výměnných systémů , které vymění nástavby do 30 minut ,nemá tento Multi Land Plus na trhu konkurenci. Laminátová nádrž je lehká a přitom robustní, přičemž umožňuje dopravovat vodu a tekutá hnojiva .