Společnost Agro Měřín a.s. pracuje již s 6 výměnným systémem Annaburger

Středa 22.10.2008

Na konci sklizně kukuřice jsme dodali společnosti Agro Měřín a.s. na farmu Drnholec (jižní Morava) největší výměnný systém Annaburger HTS 33.79 s korbou a cisternovou nástavbou. Tento systém je v pořadí již pátým výměnným systémem na tridemu. Vedle toho vlastní Agro Měřín ještě jeden výměnný systém HTS 22.79 s cisternovou nástavbou. Všechny pdovozky jsou vybaveny hydropneumatickým odpružením BPW, poslední HTS 33.79 dokonce systémem nuceného řízení náprav. Snímky jsou ze zaškolení, z kterého vyjel traktor rovnou do sklizně kukuřice. S technikou Annaburger jsou v Měříně velice spokojeni.