Šest největších výměnných systémů Annaburger pro zákazníka v Chorvatksu

Pondělí 10.05.2010

V současné době je možno na dálnici D1 spatřit každý týden dva kamiony firmy Annaburger ,které přes Slovensko a Maďarsko dopravují do Chorvatska celkem 6 výměnných systému HTS 33.79 s rozmetací nástavbou a Schubmax nástavbou. Zákazník, který má asi 30 000 ha výměru se rozhodl pro značku Annaburger po rozsáhlém výběru. Výměnný systém HTS 33.79 patří k tomu největšímu a nejlepšímu co lze na trhu v Evropě pořídit. Nucené řízení náprav a hydropneumatické opdružení dělají z vozu velice stabilní express a výborného pomocníka v aplikaci organických hnojiv a objemných materiálů.