Nákupní košík je prázdný

Samochod Claas Xerion s nástavbou Vakutec dostal nový diskový zapravovač Lemken Heliodor

Pátek 12.11.2010

Profi linka na aplikaci kejdy

Velice nás těší, že jsme před rokem byli při zrodu první profi linky na aplikaci kejdy , která se skládá z nosiče Claas Xerion Sadlle trac 3800 a cisternové nástavby Vakutec o objemu 12 m3. K lince jsme dodali také několik přívozných cisteren Annaburger HT 24.27 o objemu 21 m3 s nasávacímt rychtýřem.  Krátce před letošními žněmi byl původní radličkový kypřič o záběru 4,4 m nahrazen novým kypřičem Lemken Heliodor o záběru 5 m. Tento diskový kypřič jsme firmě Agroslužby Žďár nad Sázavou, středisko Veselíčko doporučili po společné návštěvě u jednoho německého službaře. Na kypřič Heliodor jsme namontovali hadice a dávkovací hlavu Vogelsang. Vše pracuje bez problémů

V letošním roce by se službaři z Veselíčka měli pomalu ,ale jistě blížit k 100 000 m3 vyaplikované kejdy,což je velice slušná hodnota.  Naše firma se stará také servisně o nástavbu Vakutec a především o čerpadlo Vogelsang.

Pokud Vás zajímá něco o této lince blíže, neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás