Nákupní košík je prázdný

Rollstop - ideální hadicový aplikátor do svažitého terénu

Pondělí 30.01.2012

Cisterny Vakutec pro svažitý terén

Díky speciální technice se dostanou cisterny Vakutec do oblastí, kde ostatní cisterny již nejedou, nebo jejich aplikátory již nepracují rovnoměrně,či vůbec né. To je dáno zkušenostmi tohoto výrobce s alpským terénem, kterého je v Rakousku, Švýcarsku nebo v jižním Tyrolsku bohatě.

Na obrázcích cisterny Vakutec z jižního Tyrolska (Itálie) je vidět cisterna  při předvádění na svažitém terénu. Speciální aplikátor Rollstop, jehož hadice se pro transport navíjejí, má výhodu nejen v lehké konstrukci, malém transportním záběru,ale především v tom, že je konstruován pro práci na svahu. I při naklonění cisterny aplikátor dávkuje kejdu velice přesně.

V průběhu tohoto roku příjde nová inovovaná verze aplikátoru Rollstop určená pro tandemové cisterny.

V ČR pracují dvě aplikační cisterny s tímto apikátorem k plné spokojenosti jejich majitelů. Jedna cisterna pracuje na bioplynové stanici s kapacitou 15 000 m3 fugátu za rok a s velice svažitým terénem.

O této novince Vás budeme včas informovat.

 


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás