Profi cisterna Annaburger HTS 29.27 v plném nasazení

Pátek 21.07.2006

Po kompletní agregaci s traktorem jsme dnes ve spolupráci s firmou Daňhel Agro a.s., naším partnerem v jižních Čechách, uvedli v Soběsukách u Žatce zcela novou cisternu tzv. Profi třídy. Cisterna s hydropneumatickými nápravami BPW je vybavena systémem nuceného řízení náprav ,což přispívá k lepšímu zatáčení u jímek a na úzkých silničkách. Farma prasat v Soběsukách patří společnosti Mydlářka a.s. Benešov. Ročně bude na přilehlých polích aplikovat přes 20 000 m3 kejdy. Cisterna je vybavena řadou extra věcí jako je například tříbodový závěs, hadicový aplikátor Annaburger s nízkým těžištěm, pneumatiky MIchelin Cargo X bib s nízkou spotřebou paliva. Cisterna má objem 21 m3 a je plněna výkonnou vývěvou značky Jurope s výkonem 14400 l vzduchu za minutu. První otestování cisterny a předání do provozu dopadlo dobře. Lze jen popřát společnosti Mydlářka hodně úspěchů a spokojenosti s novou technikou.