Předváděcí souprava traktoru Claas a návěsu Krampe ve společnosti Moravian - Klas Bystřička

Úterý 02.08.2011

Společnost Moravian -Klas Bystřička předvádí soupravu traktoru Claas a návěsu Krampe

Všichni zákazníci v oblasti střední Moravy v oblasti rajonu splečnosti Moravian-Klas mají nyní možnost si vyzkoušet soupravu traktoru Claas Arion 630 CIS s výkonem 140 k  v agregaci s návěsem Krampe Big Body 650 o objemu 22,5 m3.

Souprava je velice zajímavá tím, že "relativně malý traktor" zvládne lehký návěs Krampe, vybavený nízkotlakými pneu Michelin s ráfkem 26,5".  Díky menšímu traktoru ušetří farmář hodně finančích prostředků, oproti nákupu silnějšího modelu.

V této oblasti není značka Krampe zatím moc známá a rozšířená, proto se budeme snažit o větší osvětu .

K tomu bude sloužit právě předváděcí souprava.

Více informací o možnosti vyzkoušení návěsu a traktoru obdržíte u pana Samuela Šrámka - 604 433 764

www.morklas.cz