Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 zakoupila společnost Zemagro Strážovice

Pondělí 12.07.2010

Koncem června jsme oddali prostřednictvím firmy Daňhel Agro zcela nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 s korbou a cisternou pro společnost Zemagro Strážovice na jižní Moravě. Výměnný systém je standardně vybaven hydropneumatickým odpružením náprav,oje ,elektrohydraulikou na ovládání stroje a nástaveb. Svou velikostí je model HTS 22.79 největší na trhu dvounápravových systémů. Oproti konkurenci je hlavní naší výhodou výměna dvou nástaveb do 20 minut, 7 základních nástaveb a profi řešení podvozku včetně ovládání všech nástaveb z jednoho palubního počítače. Plně zasáhne tento podvozek s korbou do letošních žní během 14 dní. Ideální agregace tohoto systému je s traktorem okolo 200 k.