Nový výměnný systém Annaburger HTS 22.79 pro Slovácký statek Hodonín

Pondělí 27.02.2012

Sázka na moderní techniku

Výměnný systém nástaveb Annaburger patří k nejprogresivnější dopravní technice na trhu. Díky velkému objemu nástaveb, rychlé výměně nástaveb během 30 minut a díky špičkovému podvozku si ho oblíbily profesionální zemědělské podniky a majitelé bioplynových stanic.

Model HTS 22.79 se navíc liší od svých konkurentů v řadě věcí a funkcí.  Laminátová cisternová nástavba s pasportem jako tlaková nádoba, možnost přepravy kejdy nebo Damu, nasazení 6 různých základních nástaveb, elektrohydraulické ovládání funkcí stroje z kabiny traktoru, to vše hovoří za vše.

Jsme rádi, že se společnost Slovácký statek Hodonín rozhodla pro náš výměnný systém Annaburger a přejeme jim hodně štastných kilometrů a převezených tun. Naším partnerem v tomto obchodě byla společnost HM Hodonín s.r.o.