Nový třínápravový výměnný systém Annaburger HTS 29.79 byl uveden do provozu v Rolnické společnosti Králíky

Čtvrtek 08.07.2010

Jak je naším dobrým zvykem, proběhla dnes u zákazníka agregace nuceného řízení návěsu Annaburger s novým traktorem John Deere. Nový výměnný systém s luxusním nuceným řízením náprav byl uveden do provozu v Rolnické společnosti Králíky u Nového Bydžova. tato společnost provozuje novou bioplynovou stanici a bude potřebovat posílit logistiku při odvozu senáží a siláží a následně i fugátu. Z tohoto důvodu vsadila na profi řešení v podobě nejprodávanějšího výměnného systému v profi třídě Na tento podvozek lze nasadit ještě i cisternová nástavba o objemu 21 m3. Krátce po zaškolení vyrazil nový výměnný systém do sklizně senáží.