Nákupní košík je prázdný

Nový návěs Krampe BB 650 vyrazil na předvádění

Sobota 09.07.2011

Špičová kvalita s okamžitým dodáním

Náš předváděcí návěs putoval k zákazníkům firmy DZ-Agro ing.Denemarka z Třebíče. Vůz je vybaven pneu 600/55-26,5" Michelin, zesílenou řiditelnou nápravou, senážními nástavbami s celkovým objemem 31 m3, odpruženou ojí.

Specialitou tohoto vozu je odklopný spojler, kterývznikl na naše přání , podle našich plánu u firmy Krampe, speciálně pro naše zákazníky, kteří chtějí s návěsy Krampe sklápět do senážních lisů Budissa Bag. Spojler se dá libovolně nastavit podle přání obsluhy a dopravní operace.

V příštím týdnu bude tento návěs agregován s traktorem o výkonu 160 k v jednom zemědělském podniku na Vysočině. V případě zájmu o odzkoušení kontaktujte našeho prodejce - www.dz-agro.cz

V naší centrále v Čížkovicích máme okamžitě k dispozici na prodej nebo na pronájem podobný návěs Krampe BB 650 za velice příznivou cenu.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás