Nákupní košík je prázdný

Nový návěs Krampe BB 650 pro našeho zákazníka v západních Čechách

Čtvrtek 14.06.2012

Rychlá dodávka strojů Krampe

Naše firma spolupracuje s firmou Krampe více již 8 let. Díky specializaci na dopravní techniku víme co prodáváme a máme také dostatečně velký sklad strojů na prodej a rychlosu reakci na objednávky strojů.  Také stro, který nyní dodáváme zákazníkovi v západních Čechách jsme dodali v dobrém termínu v rámci současných termínů dodávek .

Většna našich dodavatelů má dlouho dopředu zajištěny objednávky strojů, takže není jednoduché reagovat v době dnů nebo týdnů. Pokud nemá importér stroje dopředu objednané.  Naše firma se snaží abychom  mohli našim zákazníkům a prodejcům nabídnout zboží v lepším čase a s lepšími službami.

Model BB 650 v jednostranném provedení je mezi našimi zákazníky velice oblíben. Zákazník, který si návěs objednal,  si kvalitu tohoto vozu odzkoušel v loňském roce a nyní šel jak se říká "najisto".

O nasazení vozu vás budeme informovat.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás