Nový lis na skladování suchého obilného zrna Romillbagger se představuje

Středa 16.04.2008

Na výstavě Techagro 2008 představil náš partner, firma ROmiLL nový lis na skladování celého obilného zrna a podobných produktů ve vaku AG-Bag. Stroj je určen pro skladování obilovin v zemích, kde nejsou prostředky na stavbu skladovacách hal a sil. Například v Austrálii a na Novém Zélandě se ve vaku skladuje obrovské množství tun obilovin. Protože firmy AG-Bag a ROmiLL působí společně na trzích v Rusku a v dalších zemích vznikl společný projekt takového to stroje. Lis má sklopný tunel, kdy se z transportní polohy pomocí hydrauliky tunel zasune do pracovní polohy , nasadí se vak a může se ukládat zrno do vaku. Následující snímky jsou z prvního praktického předvádění lisu v ČR. Funkce a výkonnost lisu je hodnocena velice kladně. Dá se očekávat i jiné využití než jen ke skladování obilovin. Více informací o novém stroji můžete získat přímo u naší firmy.