Nákupní košík je prázdný

Nový Bandit 750 od firmy Krampe právě dorazil do naší firmy

Pátek 12.08.2011

Bandit - rolovací podlaha pomocí speciálního pásu

S uvedením tohoto vozu jsme speciálně čekali ,až budou vychytány "mouchy " z předsériové výroby. Z tohoto důvodu jsme objednali předváděcí vůz až nyní na podzim. Tento vůz je velice zajímavý, ale také trochu technicky náročnější na obsluhu a uvedení na trh než jiné návěsy firmy Krampe.  Pás ze speciálního materiáklu je navinut na dvou válcích vepředu a vzadu a střídavě se vysouvá (vykládání)  a zasouvá (nakládání). K ovládání slouží dálkové ovládání s elektrohydraulikou.

Obsluha může pro vyprázdnění zvolit modus automatika, kde se otevře zadní čelo a automaticky se zapne posuv pásu pro vykládání materiálu. Po zavření zadního čela se pás automaticky přesune do polohy pro vykládání. Druhou variantou je manuální ovládání všech funkcí na ovládacím pultu.

Na obilí mají postranice základní korby, která je stejná jako u korby návěsů Big Body, výšku jen 1,52 m a od země asi 3,1 m. Díky tomu nehrozí překládání vozu a u nízkých  hal se bez problémů dá vykládat obilí téměř všude.

Po nasazení senážních nástaveb o výšce 60 nebo 80 cm se podstatně zvedne objem vozu na objem  37 m3 nebo 40 m3, což je již velice zajímavá hodnota.

Pokud vás bude nový Bandit 750 od naší firmy zajímat, kontaktujte nás, rádi vám ho představíme v praxi.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás