Nové samochodné rozmetadlo Gustrower na podvozku MAN pro společnost Zenza Znojmo a.s.

Úterý 14.04.2009

Naše firma již několik let udává směr v oblasti zemědělské dopravní a aplikační techniky. V řadě věcí jsme pionýry v danné oblasti. Také dnes jsme jako první firma v ČR předali zákazníkovi nosič nářadí na podvozku MAN o celkové hmotnosti 18 t , který je určen na vápnění a aplikaci minerálních hnojiv. Prvním zákazníkem v ČR s tímto větším nosičem se stala společnost Zenza Znojmo a.s., ze skupiny Agrofert a.s.. Nástavba o objemu 10 m3 je vybavena jak pro aplikaci páleného vápna pomocí šneků o záběru 8 m. Po sundání šneku se namontuje dvoukotoučové rozmetací ústrojí na aplikaci síranu, minerálních hnojiv a vápna. Zaškolení rozmetadla proběhne u zákazníka v tomto týdnu. Zajímavostí nového podvozku je speciální zemědělská úprava podvozku, široké zadní flotační pneumatiky a vyspělá technika nákladních automobilů MAN. Podvozek byl upraven pro zemědělství naším partnerem v Německu. O nasazení tohoto speciálu Vás budeme i nadále informovat.