Nákupní košík je prázdný

Nová předváděcí cisterna Annaburger posílila naší flotilu

Neděle 23.10.2011

Ideální je si vyzkoušet novou cisternu Annaburger

Nová cisterna Annaburger HTS 22.K27 o objemu 18 m3 je tentokrát obuta do pneu 710/55-26,5" Michelin a má botkový aplikátor firmy Bomech se kterou již několik let spolupracujeme.

Ostatní části výbavy jsou u naší firmy již skoro standardní, tedy plná elektrohydraulika, hydropneumatické odpružení náprav BPW s 12 t nápravami, zvedatelná náprava, hydropneumaticky odpružená oj se dvěma válci a dvěma zásobníky na stlačený dusík. Robustní rám z tažených ocelových profilů umožňuje ve spojení s tří nebo čtyřbodovým závěsem agregaci jakéhokoliv nářadí na zapravování kejdy.

Nová aplikační cisterna  Annaburger  bude sloužit k předvádění u zákazníků, kteří si chtějí cisternu  "ošahat" a zároveň posílí naší flotilu strojů na pronájem.  Naše firma si je jistá, že nabídka ceny různých  cisteren na papíře mnohhdy je nej na papíře a zákazník neviděl danný stroj v praxi na své farmě. Kejda je " něco mezi vodou a hnoje", proto je dobré si stroj, který budete v následujících 10-ti letech používat i vyzkoušet.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás