Nová nástavba na výměnný systém Multiland - plošina na balíky pro ZEA-Land Radvánovice

Sobota 08.05.2010

Ve středu jsme dodali a v pátek uvedli do provozu novou plošinu na přepravu balíků, která je určena na starší podvozek HTS 20.79 A. Novým majitelem plošiny se stala společnost ZEA-Land Radvánovice u Turnova, která vlastí tři podvozky HTS 20.79. Nová konstrukce plošiny zaručí bezproblémovou přepravu kulatých balíků v této společnosti a zvýší produktivitu práce podvozku a soupravy. Výhodou podvozků Annaburger je vysoká flexibilita a víceúčelové nasazení, které nemá srovnání s ostatními systémy na trhu.