Nová cisterna Vakutec o objemu 15 m3 pro společnost Bohemia Vitae Jindřichův Hradec

Sobota 07.08.2010

V závěru minulého týdne jsme do ČR dovezli další aplikační cisternu Vakutec, která je určena pro společnost Bohemia Vitae Jindřichův Hradec. Tato společnost má již zkušenosti s dvěmi cisternami Vakutec a tato je v pořadí třetí. Nový model cisterny Vakutec ECO Line má rozchod do kukuřice, objem 15 m3, dávkování kejdy v porostu, komfortní elekterohydraulické ovládání všech částí stroje. Na přání jsme zákazníkovi dodali speciální aplikátor s dělící hlavou EXo-cut se spirálovými hadicemi v trojdílném provedení. K standardu cisterny patří i radiální pneumatiky Trelleborg, nasávací ruka NW 150 s flexibilním trychtýřem a především zpracování přesně na míru zákazníka. Cisterna byla do provozu předána v minulém týdnu.