Nákupní košík je prázdný

Naše traktorová míchadla Vám pomohou správně homogenizovat Vaši kejdu.

Úterý 07.05.2013

Hodně podniků se potýká s problémy přeplněných jímek, ve kterých se tvoří usazeniny a plovoucí krusta. Vyčerpat se pak dá pouze tekutý materiál a usazeniny se musí později vybagrovat. Díky mixeru kejdy je možné tyto krusty a usazeniny smíchat dohromady s tekutou složkou a pak cisternou vyaplikovat na pole. Využijete tak plnou kapacitu jímek a dosáhnete správné hustoty kejdy.

Traktorová míchadla kejdy od firmy Vakutec disponují vysokou výkonností  a správně rozmíchají materiál v co nejkratším čase a při minimálních nákladech. Díky nově vyvinuté vrtuli HE25 (High Efective) dokážeme snížit energii a potřebný čas pro promíchání až o 50%. Tato vrtule vznikla na základě sérií testů ve spolupráci s technologickým centrem v rakouském Grieskirchenu. Po zkoušení několika druhů vrtulí s různými lopatkami zde zjistili, že při stejném výkonu traktoru a otáčkách hnací hřídele, má vrtule HE25 dvakrát tak větší výkon, než klasické lopatkové vrtule. Díky tomu je pak možné dosáhnout daleko nižší spotřeby a úspory času potřebného k promíchání. Výhodou jsou i rychlé dodací termíny firmy Vakutec.

Rádi Vám vyhotovíme nabídku na míchadlo, které bude pro Vaši jímku nejideálnější.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás