Logistika odvozu kukuřice na bioplynovou stanici ve Valovicích v podání značky Annaburger

Sobota 02.10.2010

Asi před 14 dny jsem s kolegou Karlem Brunmaierem z firmy Vakutec navštívil bioplynovou stanici ve Valovicích nedaleko Mladé Boleslavi, která patří společně ZS Skalsko a ZS Bukovno. Obě dvě společnosti vsadily na výměnné systémy Annaburger HTS 22.79 a HTS 29.79 s hydropneumatickým odpružením náprav. Naše snímky jsou ze začátku sklizně, kdy se začala plnit první jáma. Během 14 dní se jeden v tomto podniku 24 hodin ,aby se vše stihlo včas uložit do žlabu a do vaku. S naší dopravní technikou jsou jak ve Skalsku tak i v Bukovně velice spokojeni.