Jaro a překládací vozy v Rostěnicích

Sobota 09.05.2009

Společnost Rostěnice a.s. je jedním z našich největších zákazníků v oblasti dopravní a aplikační techniky. V letošním roce od nás zakoupila další podvozek Annaburger Multi Land Plus HTS 20.79 s překládací nástavbou. Ta je v pořadí již třetí, takže do letošních žní vyjedou rostěničtí se třemi soupravami překládacích vozů Annaburger. Jeden podvozek je na jaře nyní nasazen na hnojení kejdou s cisternou 15 m3 a novým hadicovým aplikátorem o záběru 12 m. Na snímcích, které nám poskytl fotograf Farmwebu pan Michael Málek jsou zachyceny překládací vozy Annaburger na jaře při plnění hnojiva do samochodného aplikátoru Teragator. Všechny překládací vozy Annaburger v Rostěnicích jsou koncipovány jako výměnný systém Multi Land Plus s pneumatikami 26,5\" ,hydropneumatickým odpružením náprav a oje. S naší dopravní technikou jsou u tohoto velkého zemědělského podniku velice spokojeni. oceňují především spolehlivost, robustnost, nízké náklady na spotřebu traktoru v dopravě a také chválí rychlý a bezproblémový servis naší firmy.