Nákupní košík je prázdný

Hákové nosiče Krampe THL 20 se uplatní především v komunálním hospodářství a u firem v oblasti obnovitelných zdrojů energie

Sobota 18.04.2009

Hákové nosiče Krampe za traktor představují absolutní evropskou extratřídu. Krampe je v Německu v této oblasti již řadu let č.1 na trhu. Speciálně model THL 20 L se vzduchovým odpružením náprav je velice oblíben jako náhrada nákladních automobilů s hákovým nosičem. Především v komunálním hospodářství, lesnictví a v oblasti kompostáren je jeho výhodou dobrá prostupnost v terénu, velká nosnost a dobré jízdní vlastnosti na silnici. Na přiložených fotkách je možno vidět možné využití s různými nástavbami /kontejnery/. Hákový nosič Krampe THL 20 L je schopen zvednout v základní verzi kontejner o hmotnosti 18 t i s nákladem a sklopit 21 t. Svou velikostí je na trhu vyjímečný svými technickými parametry a robustností podvozku a hákového systému Hyva Lift.

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás