Nákupní košík je prázdný

Firma CRS-Marketing s.r.o. – již 7 let spolehlivý importér značky Krampe

Neděle 07.11.2010

 

Sázka na kvalitu a kompetentnost
„Když jsme v roce 2003 navázali první kontakty s firmou Krampe , měli jsme trochu strach jak bude fungovat „soužití výrobků“ firmy Krampe s naším dalším programem dovozu strojů Annaburger „ říká ing.Martin Hruška, majitel firmy CRS-Marketing s.r.o a dodává „ protože jsme ale obdrželi zakázku na 6 kusů stavebních návěsů Krampe HP 20 pro firmu Milata, bylo od začátku vše jasnější. Po stavebních návěsech přišly na řadu hákové nosiče kontejnerů a především od roku 2005 povedená série návěsů Krampe Big Body. Dnes se programy jednotlivých firem v našem programu prolínají a nekonkurují si.“
Postupem času vybudovala firma CRS-Marketing s.r.o. prodejní síť autorizovaných prodejců, kterou postupně průběžně doplňuje. Důraz klade na kompetenci a poradenství, které je nedílnou součástí každého produktu.
„Výrobky značky Krampe nejsou obyčejné standardní návěsy nebo hákové nosiče, ale na míru ušité speciály s vysokou užitnou hodnotou a nízkými náklady na provoz „ říká ing.Martin Hruška a dodává „ u firmy Krampe si může vybírat zákazník ze tří typů náprav a řady příslušenství, které u běžné produkce u konkurence ani mnohdy nenajdete. V řadě případů používají naše stroje progresivní podniky služeb a prémiové zemědělské podniky.“
 
Schválení výrobků Krampe zkušebnou
Firma CRS-Marketing s.r.o. je jako jediný zástupce firmy Krampe veden u Ministerstva dopravy ČR. Vedle toho má firma CRS-Marketing většinu výrobků Krampe jako jediná u nás schválenu ve SZZPLS Praha –Řepy a je vlastníkem těchto certifikátů, což je důležité pro zákazníka z hlediska jistoty .
„V praxi to znamená, že zákazník při koupi stroje Krampe u nás a u našich autorizovaných prodejců dostane námi vystavený technický průkaz na daný stroj,je dokonale proškolen,tak aby mohl spokojeně používat výrobky Krampe“  říká ing.Martin Hruška a dodáv᠄ za dobu 7 let se nám podařilo do ČR dovést více jak 100 kusů dopravní techniky značky Krampe o které se staráme s našimi parntery i servisně. V současné době poskytujeme na výrobky Krampe záruku 2 roky, což je exkluzivní záruka platná jen u naší firmy“
 
Spokojení zákaznící se vracejí
 Jedním z prvních majitelů návěsů řady Big Body 650 Premium byl pan Milan Běloušek z firmy B Agro Běloušek J+M u Ledče nad Sázavou, který využívá tento návěs jak při sklizni siláží a senáží ve službách tak i při vývozu bahna z rybníků. V oblasti Ledče nad Sázavou a Světlé nad Sázavou se vytvořila postupně skupina soukromých službařů, kteří s úspěchem využívají návěsy Krampe jak v zemědělství tak i v tzv. sektoru stavebnictví. S návěsem Krampe je pan Běloušek nadmíru spokojen, protože vyhovuje pro universální nasazení.
Malý traktor – větší návěs
Společnost Proklas Přeštice využívá návěs Krampe BB 650 již několik let k naprosté spokojenosti. Vedle traktoru o výkonu 190k jezdí s návěsem i traktor New Holland 135 k bez jakýchkoliv problémů. Velká kola 600/55-26,5 „ Michelin mají totiž v kombinaci s parabolicky odpruženými pružinami velmi nízký tahový odpor.
Bez senážních nástavek vozí traktor NEW Holland TM 135 asi 16 t obilí ,u senáže je agregován se senážními nástavbami a objemem korby 31 m3. Malý traktor znamená menší spotřebu, menší pořizovací náklady a celkově nižší náklady v soupravě s návěsem.
Stavební návěsy Krampe a firma Milata
V roce 2004 dodala firma CRS-Marketing s.r.o. 6 nových návěsů na stavbu firmě pana Leoše Milaty, který jako první u nás nasadil traktory značky Fendt na stavbu dálnice. Návěsy HP 20 jsou hydropneumaticky odpruženy a za dobu více jak 6 let odvezly neuvěřitelné množství zeminy a kamení. Kombinace traktoru a stavebního speciálu vytlačuje v Německu nákladní automobily postupně ze staveb. V ČR vlatní stavební speciál firmy Krampe již 12 zákazníků.
Novinky v programu
Již na výstavě Techagro 2010 představila firma CRS-Marketing s.r.o. novinku firmy Krampe, vůz s rolovací podlahou Bandit 650. V současnosti je tento vůz k dispozici s korbou o délce 6,5 m,7,5 m a 9,5 m. Výhodou tohoto konceptu je vykládání materiálu v nízkých halách, o 1,7 t nižší hmotnost oproti vozům s výtlačným čelem a celoroční nasazení především u podniků služeb.
V roce 2011 připravuje firma CRS-Marketing s.r.o. uvedení nových modelů hákových nosičů Krampe a pravděpodobně i modelu Bandit. U návěsů řady Big Body bude v nabídce nový „úsporný model „ Big Body 640 určený především pro přepravu senáží a siláží za velice příznivou cenu.
Novinka : CRS Rent
Firma CRS-Marketing s.r.o. nabízí svým zákazníkům vedle prodeje techniky Krampe také pronájem dopravní techniky na krátkou dobu nebo do dlouhodobého pronájmu. Neustále jsou k dispozici alespoň 4 návěsy značky Krampe a další návěsy ostatních značek. Především ve vlhkém roce 2010 využívalo službu pronájmu stále více zákazníků. Pro příští rok připravují v Čížkovicích řadu novinek a překvapení pro zákazníky.
 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás