Dva nové komplety Multi Land Plus pro společnost DVPM Slavíkov

Pondělí 11.04.2005

Další špičkový zemědělský podnik v ČR si pořídil nejnovější výměnný systém firmy Annaburger pod názvem Multi Land Plus. Společnost DVPM Slavíkov obdržela v těchto dnech dodávku dvou systému HTS 22.79 s plnou výbavou a dvěmi nástavbami -korbou a rozmetací nástavbou. Nový podvozek je tak jako většina podobných systémů vybaven tím nejmodernějším co lze v Evropě dostat. Hydraulicky odpružené nápravy, hydraulicky odpružená oj, přední náprava zvedatelná, systém rychlovýměny nástaveb do 20 minut, nebo elektrohydraulické dákové ovládání stroje patří ke standardu tohoto stroje. Návěsy Annaburger budou v podniku agregovány s moderními traktory Fendt Vario. Zemědělský podnik DVPM Slavíkov patří k předním chovatelům dojnic v oblasti. Vozy s korbou bude využívat především na odvoz senáží od sklízecí řezačky Claas.