Dva návěsy Krampe BB 700 zvedly v Litomyšli výrazně produktivitu práce

Úterý 13.07.2010

Dnes jsme dostali od pan Skaly ze společnosti Agrotec Hustopeče a.s. zajímavé fotky od nového zákazníka Společnosti chovatelů a pěstitelů Litomyšl a.s., jež používá dva nové vozy Krampe BB 700. Zákazník si nové vozy nemůže vynachválit pokud jde o stabilitu, jízdní komfort a především výkonnost. Ve stávající lince byly z linky vyřazeny dva stávající odvozy a přitom se zvýšila produktivita práce o 20%. Vozy Krampe představují v této kategorii absolutní evropskou špičku pokud jde o kvalitu, konstrukci vozu a objem korby. Nápravy mají nosník náprav 140 x 140 mm,řiditelnou nápravu, 32 t pružiny a brzdové bubny o šířce 140 mm.