Druhá přívozná cisterna Annaburger pro firmu Potraviny Vysočina s.r.o.

Sobota 12.06.2010

Již druhou přívoznou cisternu Annaburger HT 24.27 o objemu 21 m3 zakoupila společnost Potraviny Vysočina s.r.o. Cisterna se zařadí do linky pro aplikaci kejdy společnosti Agroslužby Žďár nad Sázavou, která vlastní samochodný aplikátor na podvozku Claas Xerion s nástavbou Vakutec. Přívozná cisterna Annaburger HT 24.27 bude již pátou přívoznou cisternou v této lince. Díky tomu patří Agroslužby Žďár nad Sázavou k nejprogresivnějším službařům v oblasti aplikace kejdy u nás. Takovouto přívoznou linku momentálně vlastní jen málo firem u nás. V letošním roce obdrží Xerion nový kypřič na zapravování kejdy Lemken Heliodor o záběru 5 m ,na který bude naše firma montovat kompletní systém dělící hlyvy a hadic od firmy Vogelsang. Náš servisní tým se také stará o servis na celé nástavbě Vakutec včetně čerpadla Vogelsang s výkonem 9 m3/min. Kombinace techniky Vakutec a Annaburger nabízí náročným zákazníkům řešení dopravy a aplikace kejdy šité na míru pro každého zákazníka.