Nákupní košík je prázdný

Druhá přívozná cisterna Annaburger HT 24.27 pro zákazníka firmy Agrotrans Otice s.r.o.

Pátek 28.09.2012

Přívozné cisterny Annaburger jsou výborné ....

Přívozné cisterny Annaburger za traktor ve verzi HT 24.27 jsou dlouhodobě nejprodávanější cisterny pro přívoz kejdy ve výchdoním Německu a v posledním období také v ČR. Je to dáno výbornými parametry, možností agregace s traktory o výkonu 170 -200 k , dobrým poměrem ceny a kvality a také velice rychlými dodacími termíny ,oproti konkurenčním značkám.

Naše přívozné cisterny mají v základu řadu věcí, které je dělají jedinečné. jedná se o první nápravu vzduchem odpruženou a další dvě nápravy ,kloubové výkyvné. Tento koncept odpružení se osvědčil z hlediska stability na silnici i v poli. Cisterny Annaburger mají laminátové nádrže, lehký rám a poměrně nízkou hmotnost.

Podle potřeby je možno cisterny objednat jak s vývěvou Jurope, tak i s čerpadly Vogelsang.

V případě potřeby si může zákazník u naší firmy, nebo u našich prodejců objednat pronájem nebo vyzkoušení cisterny na své farmě.

 


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás