Čtyři tridemy Annaburger HTS 29.79 na jednom poli v AGRO Měřín a.s.

Neděle 27.12.2009

V našem archívu jsme našli několik fotek , které nám poskytl kolega z Farmwebu pan Zdeněk Šrýtr. Protože jsou velice aktuální a velice povedené rozhodli jsme se je dát na naše stránky. U společnosti Agro Měřín a.s. je vše velké , proto i nakupovaná technika musí být velká a výkonnější než ostatní. Již několik let buduje společnost park dopravní techniky, který tvoří 4 výměnné systémy Annaburger HTS 29.79 s dvěmi nástavbami, jeden systém HTS 33.79 a jeden systém HTS 22.79. V oblasti aplikace organických hnojiv a dopravy objedmných hmot představuje tato technika hlavní údernou \"zbraň \" tohoto podniku. To co je možno vidět v Měříně se postupně přesouvá také do dalších podniků. Sázka na maximální výkon 7 dní v týdnu, malé nároky na servis a co nejlepší komfort při jízdě se projevily v rozhodnutí pro značku Annaburger. V oblasti výměnných systému Profi třídy nemá žádná jiná firma prodáno tolik strojů co Annaburger. Všechny vozy jsou v Měříně hydropneumaticky odpružené, mají pneu 600/55-26,5\" Michelin Cargo X bib, elektrohydraulické ovládání a výměnu nástaveb do 30 minut. Děkujeme ještě jednou panu Zdeňkovi Šrýtrovi za poskytnutí fotografií.