Chovatelský den v Syřenově se vydařil

Neděle 25.06.2006

Po jednoroční odmlce jsme zůčastnili chovatelského dne v Syřenově, který pořádal náš dobrý zákazník ZEOS Lomnice nad Popelkou a.s.. Přírodní areál v Syřenově je velmi hezké místo pro pořádání setkání chovatelů dojnic z okolí a je každým rokem více navštěvovanou akcí. Z našich stálých zákazníků se na chovatelském dni představila ještě společnost ZEA Land Sedmihorky s holštýnským skotem. Společně s firmou Klas Nekoř a.s. jsme představili nejnovější nástavbu překládacího vozu Annaburger, program pro senážování a také rozmetadlo Gustrower pro aplikaci vápna. Především překládací nástavba výměnného systému Annaburger budil a pozornost svou velikostí.