Barevné provedení velkoplošných rozmetadel Gustrower podle přání zákazníka

Neděle 03.08.2008

Při prodeji transportní techniky a aplikátorů hnojiv se snažíme o idnividuální přístup k přáním zákazníků. jednou z nadstandardních služeb je také zhotovení vozu v barvě podle přání zákazníka. Také u firmy Gustrower má každý zákazník možnost si zvolit tu \"svojí \" barvu rozmetadla. Na fotografiích je žluté rozmetadlo velké společnosti z východního Německa Getreide AG, jejíž barva je žlutá, barvu Fendt ctí společnost Ivenacker AG z Meklenburska-Pomořanska, červená barva je výstadou našeho podniku ZD Dobruška, která zvolila firemní barvu červenou. Také zde se držíme hesla zákazník je náš pán.