Aplikační cisterna Annaburger HTS 22.27 vyaplikovala v Jevišovicích za sezonu přes 71 000 m3 kejdy

Neděle 08.02.2009

Dopravní technika Annaburger patří k velice spolehlivým strojům předních českých a moravských zemědělských podniků. Při koupi cisterny nerozhoduje na začátku jen cena ,ale také spolehlivost a dlouhá životnost při nízkých nákladech na provoz. Z informací pana ing.Milana Kudláčka z Agrodružstva Jevišovice jsme vybrali pozoruhodný výkon cisterny HTS 22.27 o objemu 18 m3, která pracuje v Jevišovicích od roku 2004. Již v předloňském roce vyaplikovala a odvezla přes 90 000 m3, v loňském roce to bylo 71 000 m3. Tento výkon se srovnává u nás jen s málo podniky a s minimem našich konkurentů. Pro vaši informaci, traktor Fastrac najel s touto cisternou za rok 4610 motohodin. V podniku mají ještě jednu traktorovou cisternu na podvozku HTS 20.79, která s traktorem fastrac najela 4200 motohodin. Nový přírůstek z jara loňského roku , výměnný systém HTS 22.79 s cisternovou nástavbou 18 m3 byl nasazen v jarních a podzimních špičkách. Celkově jsou v jevišovicích s naší dopravní technikou spokojeni. Já jen dodám, že u nás neznám podnik, kde by bylo využítí této techniky tak vysoké jako právě v Jevišovicích. Před tímto výkonem klobouk dolů.