Nákupní košík je prázdný

Annaburger stánek na výstavě Eurotier v Hannoveru

Pondělí 26.11.2012

Sázka na stroje pro aplikaci organických hnojiv

Na letošní výstavě Eurotier prezentoval Annaburger dva stroje. Novinku letošního roku -  kombinovaný vůz Teleliner HTS 22.04/03, kde změna mezi rozmetadlem a senážním vozem trvá jen 30 minut. Tento nový koncept 2 v 1 se postupně začíná dostávat do praxe. Na výstavě prezentovala firma Annaburger další vylepšení tohoto nového systému.

V oblasti techniky pro aplikaci kejdy a fugátu jde firma Annaburger stále dopředu a každý rok přináší řadu zajímavých novinek. Vedle řady cisteren s vývěvou vyrábí také cisterny s čerpadlem označené jako řada 28.  Na výstavě představila model HTS 33.K28 o objemu 27 m3, který byl vybaven řadou nadstandarních funkcí, jako je dofukování PTG, hydropneumatikcky odpružené nápravy s elektronickým systémem nuceného řízení náprav, čtyřbodovým závěsem, botkovým aplikátorem Bomech o záběru 18 m a také ovládáním stroje pomocí ISO-BUS terminálu WTK.

Díky této výbavě je schopen náš zákazník hnojit podle hnojných map v systému DGPS. Během krátké doby se budeme s podobnou technikou setkávat také v ČR.


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás