Agroos Jaroměřice s novým Annaburgerem

Čtvrtek 24.11.2005

Zákazníků, kteří se rozhodli pro nejmodernější výměenný systém v Evropě stále přibývá také v ČR. Dalším příkladem může být společnost Agroos s.r.o. z Jaroměřic nad Rokytnou. V průběhu letošní sezony si místní farmáři odzkoušeli nejnovější výměnný systém Multi Land Plus HTS 20.79 a po náročném výběru si objednali výměnný systém s rozmetadlem. Zemědělská společnost Agroos patří k nejprogresivnějším zemědělským podnikům v oblasti. se specializací na chov skotu a osivařinu. Díky aktivitě našeho partnera v oblasti ing. Jiřího Denemarka jsme jako Annaburger team uspěli i u tohoto náročného zákazníka což nás velice těší. Annaburger je v Jaroměřicích agregován s traktorovou technikou John Deer.