Agro Měřín a.s. vlastní jeden z největších výměnných systémů nástaveb v ČR

Úterý 21.04.2009

Společnost AGRO Měřín a.s. ,jedna z největších zemědělských společností v ČR, zakoupila v loňskem roce dva nové výměnné systémy Annaburger na třech nápravách, z nichž jeden byl v provedení HTS 33.79 s nuceně řízenými nápravami a tzv. Profi provedením. Profi je také vybavení cisternové nástavby o objemu 24 m3, která je vybavena novým hadicovým aplikátorem 12 m s dělícími hlavami EXO-CUT firmy Vogerlsang. Těší nás, že jsou v Měříne, respektive na středisku Drnholec s naší technikou spokojeni. Pěkné akční fotky jsem dostali od fotografa pana Tomáše Petržely,kterému touto cestou děkujemem.