"Malá rozmetadla" Annaburger HTS 11.04 jsou velice oblíbená

Středa 21.12.2011

Spolehlivý a robustní model

Tento model rozmetadel Annaburger se ve velkých sériích prodává v Maďarsku a to i ve velkých podnicích. Jedním z důvodů oblíbenosti tohoto modelu je agragace s traktory o výkonu 90-120 k a také to, že souprava je velice lehká a nezapadá na neúnosných půdách. Vedle toho jsou tato rozmetadla velice výkonná a navíc šetří oproti stávajícím strojům velké množství nafty.

U těchto rozmetadel je použita řada prvků z větších modelů, včetně rozmetacího ústrojí.

V našich podmínkách tato rozmetadla kupují chovatelé skotu na horách a v extrémních podmínách svažitého terénu. U řady zákazníků se rozmetadlo používá na jaře pro rozmetání tzv. mulče na travní porosty v dávce 1-1,5 t /ha.

Toto rozmetadlo na fotkách používá společnost Marwin. Ta je po dvou sezonách s rozmetadlem velice spokojena.

Děkujeme panu Bednářovi z firmy Bohatec za poskytnuté fotografie.