Nákupní košík je prázdný

Nástavby na nákladní automobily ANNABURGER

Výroba nástaveb na nákladní automobily patří k běžným operacím ve výrobním závodu firmy Annaburger. Této činnosti se firma věnuje již řadu let. Při návrhu nástaveb nebo speciálních kontejnerů se naplno projevuje flexibilita firmy a schopnost řešit nejnáročnější přání zákazníka. Firma se specializuje na výrobu nástaveb na automobily všech možných velikostí.

Cisternové nástavby

Cisterny se na nákladních autech používají pro různá komunální a průmyslová využití, ale v posledních letech této oblasti dominují zemědělské zakázky. Nákladní auta se používají jako přívozy kejdy a digestátu k samochodným aplikátorům. Čtyrnápravová auta mají velkou nosnost a proti traktorovým cisternám jsou velmi flexibilní. Cisterny se vyrábějí o různých objemech, limitem je pak celková hmotnost celé soupravy a prostor pro montáž nástavby. Nejčastěji se používají cisterny o objemu 19 m3 pro čtyřnápravová auta. Cisterny lze vybavit hydraulicky hnanou vývěvou, zadním Andock systémem o průměru 200 či 250 mm.

Nástavba Schubmax

V roce 2015 zkonstruovala firma Annaburger nástavbu s výtlačným štítem Schubmax na podvozek čtyřnápravového traktoru Tatra. Auto s nástavbou pak bez nutnosti sklápění dokáže převézt všechny možné materiály od senáží a siláží přes hnůj až po obilí. Objem nástavby je cca 33 m3.

Rozmetadlo

Na čtyřnápravové automobily či traktory lze namontovat rozmetadlo hnoje Annaburger, které vychází z osvědčené nástavby na výměnný systém. Zásadní změnou je hydraulický pohon celého rozmetacího ústrojí, k čemuž musí být nosič patřičně vybaven. Rozmetací nástavbu pak lze kombinovat se senážním vozem a bez výměny nástavby pak lze rozmetat hnůj, převážet ho a převážet i siláž a senáž.

Výměnný systém

Všechny nástavby lze provést jako výměnný systém. Auto je opatřeno mezirámem a hydraulickými písty, které nástavbu zvednou. Takto je možné kombinovat cisternu, nástavbu s výtlačným čelem, korbu a rozmetadlo.

 

Cisternové nástavby

     GA 10      GA 15      GA 18      GA 21  
Objem cisterny (m3)   10 15 18 21
Způsob plnění   vývěva/čerpadlo    vývěva/čerpadlo    vývěva/čerpadlo    vývěva/čerpadlo 

 

Dotazy?

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

zavolejte našim prodejcům:

Ing. Michael Málek         602 171 435
Ing. Petr Dvořák             725 878 633
Martin Vostrovský DiS.   727 947 518

 

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat zajímavé novinky o naší zemědělské technice, o nových produktech a akcích, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás