Nákupní košík je prázdný

Lis PT 600 a PM 600 (vlastní agregát)

Kompostovací lis PT 600 je určen především pro kompostování, alternativně je možno ho použít také pro skladování pivovarského mláta, cukrovarnických řízků a vlhké kukuřice.

Lis PT 600 je poháněn traktorem. Lis PM-600 je vybaven vlastním benzínovým nebo dieselovým motorem a vlastním hydraulickým systémem s nádrží oleje. Stroj má komoru o průměru 1,95 m, délka vaků je 45 nebo 60 m. Kompost je do vaku vtlačován pomocí štítu s hydraulickým válcem. Olej pro hydraulický píst dodává vlastní palubní systém hydrauliky. Ovládání stroje se provádí z dálkového ovladače pomocí elektrohydrauliky. Řidič nakladače, který stroj plní, tak nemusí vystupovat z kabiny. Lis je koncipován pro roční využití mezi 1500 - 2500 tun kompostu. Lis je mobilní, což je největší výhoda této technologie. V průběhu plnění se do vaku vkládá speciální perforovaná hadice.

Nejbližší akce

Stavební veletrh 2018 Brno

25.04.2018 - 28.04.2018

Stavební veletrh Brno

Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás